Powikłania po użyciu preparatów służących do modelowania sylwetki – pomoc prawna.

Kancelaria oferuje kompleksową pomoc prawną pacjentkom, u których wystąpiły powikłania po zabiegach modelowania sylwetki, w tym w szczególności zabiegach modelowania biustu przy użyciu preparatów występujących pod nazwami handlowymi Aqualift, Aquafilling bodyline, Aquafilling faceline oraz Los Deline.

Wskazane powyżej żele służące do modelowania sylwetki upowszechniły się na polskim rynku medycyny estetycznej około 4 lata temu, stając się z miejsca alternatywą dla powiększania i modelowania biustu z użyciem silikonowych implantów. W chwili obecnej do Kancelarii zgłaszają się pacjentki, u których wystąpił szereg powikłań i komplikacji po wykonanych zabiegach, do których należą w szczególności: przemieszczanie się żelu poza miejsce jego podania, tworzenie się guzów i nierówności pod skórą, rozległe stany zapalne gruczołów piersiowych, tkanki podskórnej oraz głębszych tkanek klatki piersiowej, w tym mięśni i żeber.

Osoby zainteresowane pomocą prawną zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem kontakt@jssadwokaci.pl lub telefonicznego pod nr telefonu +48 662 030 304 w celu umówienia spotkania.

0 Komentarze

Pozostaw komentarz

Chcesz dołączyć do dyskusji?
Czuj się zaproszony!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *