Ekspert działu

Mateusz Sieniewicz

adwokat

sieniewicz@jssadwokaci.pl

+48 662 030 304

Prawo medyczne

Świadczymy pomoc w zakresie:

  • dochodzenia odszkodowania, zadośćuczynienia lub renty za błędy w sztuce lekarskiej;
  • dochodzenia odszkodowania, zadośćuczynienia lub renty za naruszenie praw pacjenta;
  • reprezentacji interesów Klienta na wszystkich etapach dochodzenia roszczeń – przedprocesowym, procesowym oraz egzekucyjnym.

Zespół Kancelarii JSS specjalizuje się w skomplikowanych sprawach z zakresu dochodzenia roszczeń odszkodowawczych związanych z błędami w sztuce medycznej. Kancelaria w swojej działalności współpracuje z zespołem ekspertów z dziedziny medycyny, co pozwala na skuteczne dochodzenie roszczeń odszkodowawczych na drodze sądowej i wyróżnia nas wśród kancelarii prawnych i firm odszkodowawczych.

W sprawach z zakresu błędów w sztuce medycznej mamy doświadczenie zarówno jako pełnomocnik pacjenta, jak również ze strony reprezentacji lekarzy, co pozwala na spojrzenie na sprawę z szerszej perspektywy oraz na dostrzeżenie często pomijanych szczegółów istotnych dla rozstrzygnięcia sprawy. Dzięki specjalizacji w prawie medycznym i odszkodowawczym możemy zapewnić Klientowi kompleksową pomoc, popartą stosownym doświadczeniem, wiedzą i przygotowaniem z zakresu prawa i medycyny.

Nasz profesjonalizm i unikatowe kompetencje z dziedziny prawa i medycyny gwarantują, że powierzona do prowadzenia sprawa zostanie poprowadzona z należytą najwyższa starannością, z uwzględnieniem wyboru skutecznej metody uzyskania odszkodowania, zadośćuczynienia lub renty za błąd w sztuce lekarskiej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ